Kontaktujte nás

Microsoft Dynamics 365 for Marketing

Microsoft Dynamics 365 for Marketing přináší všemi možnými komunikačními kanály marketingový obsah, data a procesy na zařízení zákazníků, a to vše s pomocí technologie Adobe Marketing Cloud. Dnešní zákazníci jsou více a lépe informovani než kdykoli dříve. Tam, kde býval jediným zdrojem informací obchodník, procházejí nyní potenciální zákazníci více než polovinu nákupního cyklu bez komunikace s prodejním teamem. To přináší marketérům obrovskou výzvu. Jak zaujmout své potenciální zákazníky? A jak s nimi vytvořit dlouhodobý obchodní vztah?

Nechte pro svůj prospěch pracovat komplexní marketingové služby Adobe Marketing Cloud.

Poznejte lépe své zákazníky

Získejte komplexní přehled o vašich zákaznících v jednotlivých segmentech. Předvídejte jejich potřeby a díky přesné profilaci svých zákazníků využívejte vhodné integrované marketingové komunikační kanály.

Posuňte své podnikání o krok dopředu

Generujte zákaznickou hodnotu sjednocením prodejních a marketingových aktivit. Prodávejte rychleji a efektivněji, měřte návratnost investic do marketingových kampaní a maximalizujte loajalitu svých zákazníků.

Vsaďte na partnerství založené na důvěře

Podpořte svoji strategickou digitální transformaci zkušenostmi a inovacemi společností Microsoft a Adobe.

Koordinace a řízení kampaní (Campaign Orchestration)

Propojte své prodejní a marketingové agendy prostřednictvím aplikací Adobe Marketing Cloud a Microsoft Dynamics 365 a získejte tak komplexní pohled na vaše zákazníky a vztahy s nimi. Používejte hromadné kampaně, které jsou personalizované pro každého osloveného zákazníka a jsou navíc kontextově i obsahově bohaté. Využívejte nejrůznějších komunikačních kanálů pro zabezpečení konzistence marketingových kampaní.

Webová platforma (Web experience foundation)

Cílený personalizovaný digitální marketing začíná komplexním řešením pro správu webového obsahu, které zajistí tvorbu, řízení i šíření digitálního obsahu napříč používanými webovými kanály. Kombinací řešení Microsoft Azure a Adobe Marketing Cloud získáte možnost tvorby působivého personalizovaného zákaznického obsahu, který posune vaše podnikání a stupeň výš.