Kontaktujte nás

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations přináší středním a velkým organizacím plnou podporu procesů od návrhu, nákupu, prodeje až po výrobu a logistiku. Toto řešení nabízí globální škálovatelnost a pomáhá udržet plnou kontrolu nad firmou i růst vlastním tempem. Propojuje funkcionality a procesy komplexního robustního podnikového informačního systému (Dynamics AX / Axapta) se CRM systémem a spolu s Microsoft Office 365 je integruje do jednoho uceleného prostředí. Vestavěná inteligence a analýza dat umožňuje kdykoli nahlédnout do provozních výsledků v reálném čase.

Využívejte komplexní robustní ERP nástroje zabezpečující globální škálovatelnost a digitální inteligenci, která vaší společnosti pomůže růst.

Výroba

Využijte řešení pro řízení výroby, které díky propojení s oblastmi distribuce, zákaznického servisu, obchodu i marketingu dokáže urychlit vývoj produktů, pružně nabízet alternativy dodání, podporovat a rozvíjet procesy ve výrobě.

Maloobchod

Dejte vašim prodejcům k dispozici všechny informace o produktu i o zákazníkovi tak, aby mohli poskytnout okamžité a personalizované služby. Využijte komunikaci přes sociální sítě, prodávejte přes internet, řiďte své kamenné prodejny.

Finance, Logistika, HR...

A další specializované moduly vám poskytnou podporu v řízení vaší organizace. Využívejte přehledné reporty, datové analýzy a prediktivní doporučení pro operativní i strategická rozhodnutí.

Výroba

Vneste do výrobního procesu hbitost a efektivitu aktivním využíváním integrovaného řešení Dynamics 365, které v jednom spojuje plánování výroby, projektové řízení, plánování provozu i jednotlivých činností či řízení nákladů.

Zvolte ty nejlepší výrobní procesy
Vytvořte ten správný výrobní mix, který podpoří veškeré výrobní procesy napříč celým dodavatelským řetězcem v jednom uceleném řešení.

Vylepšete provozní operace
Zdokonalte výrobní principy každé produktové rodiny – ať už vyrábíte na sklad, na objednávku či na zakázku.

Zjednodušte řízení zdrojů
Zjednodušte plánování výroby napříč celou organizací díky aktuálním statistikám využívání zdrojů a jejich plánování v jednotném modelu pro plánování zdrojů a kapacit.

Zrychlete dodávku produktů
Zrychlete tok zpracovávaného materiálu i dokončených výrobků díky pokročilým metodám řízeného skladu, podpoře digitálních čteček i plánování a řízení logistiky.

Zvyšte kvalitu produktů a spokojenost zákazníků
Zlepšete kvalitu produktů včasnou identifikací chyb a jejich operativním řešením díky real-time reportům a prediktivní inteligenci.

Dodavatelský řetězec

Přeměňte svůj dodavatelský řetězec v souladu se strategií digitální transformace vašeho podnikání díky pokročilým metodám řízení skladu a zásob a optimalizujte tak jejich plnění a viditelnost, statistiky, zdroje materiálů i logistiku.

Modernizujte obchodní logistiku
Optimalizujte plnění a snižte náklady díky synchronizaci logistiky napříč místy, sklady i dopravními módy.

Poskytujte včasnou zpětnou vazbu
Umožněte rychlejší odezvu na poptávku zákazníků díky automatizaci a koordinaci celého objednávkového procesu.

Získejte náskok díky prediktivním přehledům
Zlepšete dostupnost vašich produktů napříč všemi lokacemi a sklady a minimalizujte náklady na skladování díky přesnějším predikcím poptávky a dalším dynamickým finančním analýzám.

Zjednodušte zakázkový proces
Snižte náklady na zásobování a získejte větší kontrolu díky automatizaci celého nákupního procesu.

Sjednoťte procesy od prodeje až po plnění
Propojte prodejní a nákupní procesy s řízením logistiky, výroby a skladu a získejte ucelený pohled na celý dodavatelský řetězec. Automatizujte nákupní proces od prvního kontaktu se zákazníkem, přes samotný nákup zboží či služby, až po vybudování dlouhodobého partnerství – to vše díky integraci řešení Dynamics 365 for Sales.

Řízení financí

Zvyšte finanční výkonnost vaší společnosti. Zefektivněte firemní procesy, využijte rozsáhlého reportingu i vestavěných analytických nástrojů a zajistěte dodržování legislativních pravidel napříč místními i zahraničními pobočkami.

Zvýšení ziskovosti
Řiďte růst marže prostřednictvím centralizovaného globálního řešení pro finanční management, které přináší robustní finanční inteligenci a vestavěné real time analytické nástroje.

Optimální produktivita pracovní síly
Vybavte zaměstnance pracovním prostředím přizpůsobeným na míru jejich roli. Dosáhněte maximální efektivity a špičkových obchodních výsledků prostřednictvím inteligentní automatizace, prioritizace úkolů i integrace s aplikacemi Office 365.

Snížení provozních nákladů
Minimalizujte provozní náklady napříč všemi pobočkami a usnadněte práci pracovníkům controllingu díky automatizaci finančních procesů, vytváření rezerv, plánování a řízení rozpočtu i třícestnému párování finančních položek.

Rychlé přizpůsobení požadovaným změnám
Přizpůsobte se měnícím se finančním požadavkům díky flexibilní pravidly řízené účtové osnově, dimenzím a globálnímu daňovému mechanismu.

Zjednodušte správu aktiv
Efektivně sledujte hodnotu aktiv a zredukujte chyby v reportech pomocí centralizace a automatizace procesů řízení dlouhodobého majetku od pořízení až po likvidaci.

Retail

Součástí Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations jsou funkcionality aplikace Dynamics 365 for Retail podporující veškeré maloobchodní procesy. Jednou z těchto funkcionalit je podpora prodeje na zařízeních POS (Point Of Sales), neboli pokladen v kamenných maloobchodních prodejnách. Řešení podporuje dva typy POS – cloudovou, která běží jen v prohlížeči, a tzv. Retail Modern POS, která běží jako aplikace.

Umožňuje například tyto funkcionality

 • Klasické transakce
 • Vyhledání klienta
 • Historie nákupů
 • Správa objednávek
 • Katalog
 • Porovnávání
 • Nabízení doplňkových služeb
 • Doporučení vhodných kombinací zboží
 • Každodenní operace
 • Reporty
 • Průvodce používáním
 • Podpora provozu off-linev
 • Nezávislost na hardware
 • Upravitelné uživatelské rozhraní

Obecným trendem je, aby POS neplnila jen transakční funkce, ale sloužila personálu jako katalog, manažerům poskytovala snadno dostupné reporty a umožňovala zákazníky obsloužit plnohodnotně, jak jsou zvyklí z většiny e-shopů.

Lidské zdroje

Zvyšte spokojenost vašich zaměstnanců. Zjednodušte řadu rutinních úloh automatizací procesů souvisejících s personální činností ve vaší organizaci. Získejte nástroj pro řízení základních agend z oblasti lidských zdrojů – nábor zaměstnanců, adaptace nováčků, zaměstnanecké benefity, plány školení a vzdělávání, hodnocení výkonnosti pracovníků i řízení změn.

Nábor zaměstnanců
Řiďte prostřednictvím náborových plánu celý proces náboru zaměstnanců – otevírejte nové pozice, spravujte jejich obsah a sledujte jednotlivé odpovědi uchazečů.

Adaptace nováčků
Usnadněte novým zaměstnancům jejich první týdny osobním přístupem a vytvořte personalizované adaptační plány, které je provedou vším potřebným.

Růst a vzdělávání
Podpořte vzdělávání a kariérní růst vašich zaměstnanců nastavením správných cílů, hodnocením jejich výkonnosti i pravidelnou zpětnou vazbou.

Zaměstnanecké benefity
Vytvořte nové benefity a spravujte je prostřednictvím Dynamics 365. Poskytujte vašim zaměstnancům výhodná zdravotní pojištění, penzijní připojištění, úvěrové programy atd.

Moderní platforma

Využijte výkonných a flexibilních nástrojů. Získejte aktuální data dostupná na většině zařízení různých platforem. Zjednodušte a urychlete změny v podnikových procesech, bezproblémově integrujte se stávajícími systémy, zjednodušte pravidla globální odpovědnosti a pružně měřte výkonnost celého podniku.

Umožněte flexibilní nasazení
Nastartujte udržitelné tempo neustálého růstu vašeho podnikání díky rychlosti a různorodosti možností nasazení, které se přizpůsobí vašim požadavkům, jsou v souladu s právními předpisy a regulacemi odvětví a navíc maximalizují stávající investice.

Rychlá adaptace
Přizpůsobte si aplikace na míru vašim požadavkům bez znalosti programovacího kódu pomocí vizuálních editorů a nástrojů, které zjednoduší vybudování a zavedení webových i mobilních aplikací.

Rozšiřujte a připojujte
Automatizujte procesy napříč aplikacemi z rodiny Dynamics 365 i mimo ni a získejte ucelený pohled na vaše podnikání.

Investujte s důvěrou
Spolehněte se na robustní platformu společnosti Microsoft a snižte nákladovost a složitost operační i globální infrastruktury. Důvěřujte nejmodernějším datovým centrům a ochraňte svá data.

Řiďte inovace
Přetvořte zákaznické interakce díky podrobným přehledům poskytovaným zabudovanou inteligencí, která vede váš tým k těm nejlepším celopodnikovým výsledkům.