Kontaktujte nás

Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation

Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation pomáhá sledovat aktuální stav projektů a aktivně předvídat a plánovat využití projektových zdrojů. Mimo jiné umožňuje digitálně zpracovat odpracované hodiny zaměstnanců a efektivně fakturovat služby zákazníkům. Zaměstnanci mohou pracovat kdekoli, protože mají vždy přístup k správným a především aktuálním informacím o projektu. Efektivitu projektů zvýšíte také tím, že spolupráce zaměstnanců probíhá online prostřednictvím již navržených procesů v rámci aplikace. Kontrola, posouzení a schvalování nákladů a práce je přehledné a na jednom místě.

Řešení k řízení projektů vám pomůže spravovat vaše projekty ještě lépe. Zvyšte jejich ziskovost a zároveň spokojenost zákazníků.

Budujte dlouhodobá partnerství

Získejte dlouhodobou důvěru zákazníků a realizujte pro ně opakovaně ziskové projekty díky vaší spolehlivosti v kvalitě, termínech a smluvené ceně. Předčete zákazníkova očekávání díky plánovacím nástrojům.

Mějte produktivní zaměstnance

Pomozte svým týmům pracovat efektivněji poskytnutím automatizační technologie a nástrojů pro produktivní spolupráci.

Podpořte růst inovacemi

Podpořte svůj business inovativním řešením, se kterým budete vždy připraveni na změny a další růst vaší firmy.

Prodej řešení a služeb

Poskytněte svému obchodnímu a presales týmu jediné místo, kde budou umístěny všechny relevantní informace, postřehy ze sociálních sítí a nástroje pro podporu prodeje. Týmy budou efektivně spolupracovat v rámci aplikace Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation na přípravách nabídky pro zákazníky.

Plánování projektů

Zjednodušte vašim obchodníkům a projektovým manažerům spolupráci na přípravě rozpočtů a harmonogramů projektů pomocí projektových šablon. Pro ještě větší automatizaci a podporu projektového plánování obsahuje aplikace Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation také propojení na Microsoft Project.

Plánování zdrojů

Sjednoťte nástroje na přidělování zdrojů a jejich plánování tak, aby vaši manažeři dokázali přiřadit nejvhodnější konzultanty ke každému projektu na základě jejich dovedností, časové dostupnosti a zájmu o typ projektu nebo zákazníka. Optimalizujte své zdroje nejen v rámci plánování projektových úkolů, ale jednotně také pro plánování servisních činností.

Výkazy práce

Zjednodušte správu výkazů práce a evidenci výdajů zaměstnanců díky Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation. Vzájemné předávání informací, přiřazení a schvalování nákladů a odpracovaného projektového času zákazníkům, interní schvalování vedoucími projektů či vedoucími týmů nebo třeba aktualizace stavu projektů jsou velice snadno dostupné činnosti na všech typech zařízení včetně webového prohlížeče, tabletech a mobilních zařízení.

Fakturace zákazníkům

Dejte svým projektových manažerům jedno místo, kde mohou přehledně zadávat, sledovat a schvalovat veškeré projektové náklady. Místo, kde mohou pracovat s projektovými výnosy včetně návrhu, schválení a distribuce zákaznických dokladů prostřednictvím webového portálu či e-mailu. Díky Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation a napojení na další Dynamics 365 aplikace jako jsou Operations a Finance budou vaše projektové data a pohledy na ně shodné ve všech firemních agendách.

Mobilní produktivita

Poskytněte svým týmům přístup k výkonným a snadno ovladatelným mobilním aplikacím pro iOS, Android a Windows. S těmito mobilními přístupy do Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation mohou členové týmů pracovat s projekty, aktualizovat dovednosti, řídit projektové plány, zadávat spotřebu času a evidovat ostatní projektové náklady. Spolupracujte na projektech za podpory nejen nástroje Microsoft Office 365 ale i desítek dalších aplikačních rozšíření umístěných na Microsoft AppSource.