Kontaktujte nás

Microsoft Power BI

Microsoft Power BI je sada obchodních analytických nástrojů pro snadné zobrazení a analýzu dat, umožňující pokročilé sdílení poznatků mezi uživateli. Microsoft Power BI dashboardy poskytují uživatelům ucelený pohled na jejich nejdůležitější ukazatele na jednom místě. Data jsou aktualizována v reálném čase a jsou dostupná odkudkoliv na všech mobilních zařízeních s aplikacemi Microsoft Power BI Mobile. Jedním kliknutím mohou uživatelé zkoumat data v reportu pomocí intuitivních nástrojů, které činí hledání souvislostí snadným.

Vytvoření dashboardu je jednoduché díky více než 60 napojením k populárním obchodním aplikacím. K dispozici jsou předpřipravené dashboardy, které můžete využít jako šablony a po snadném a rychlém přizpůsobení vašim potřebám je uvést do provozu. Pokud jste analytik vytvářející reporty pro vaši organizaci, Microsoft Power BI vám umožní být více produktivní a kreativní. Můžete kombinovat data z různorodých databází, souborů a webových služeb s vizuálními nástroji, které vám pomohou pochopit a automaticky opravit kvalitu dat a případné problémy s jejich formátováním. S více než 20 vestavěnými efekty vizualizací jsou analytické zprávy působivější a přehlednější. S Microsoft Power BI můžete sjednotit všechna data vaší organizace, ať už v cloudu nebo v interních aplikacích.


Celá vaše firma na jedné palubní desce přístupná odkudkoliv


Interaktivní nástroje pro analýzu a vizualizaci dat


Konzistentní analýzy nad daty v rámci celé organizace


Integrované úžasné BI nástroje přímo ve vašich aplikacích

Technologie

Vytěžte veškerá svá data. Připojte Microsoft Power BI k datům, která jsou pro vás důležitá. Ať již jsou to Excel tabulky, firemní databáze, big data, streamovaná data nebo cloudové služby. Power BI umožňují připojit se ke stovkám datových zdrojů. Například:


SharePoint


Dynamics 365


Adobe Analytics


Google Analytics


SQL Server


Salesforce


Azure Audit Log


Excel


Access


Facebook


Oracle


OData