Kontaktujte nás

Microsoft Power Apps

Pomocí Microsoft Power Apps můžete ve své organizaci pracovat s firemními daty přes mobilní aplikace, které jste si sami vytvořili, nebo které s vámi sdílí někdo jiný. Mobilní aplikace běží na všech typech mobilních zařízeních různých operačních systémů nebo je můžete spustit v internetovém prohlížeči.

Můžete vytvořit nekonečné množství aplikací, a to vše bez nutnosti učit se nějaký programovací jazyk. Práce s mobilními aplikace včetně jejich vytvoření probíhá na uživatelské úrovni. Jednoduše si necháte vygenerovat vhodný typ aplikace nad zdrojem dat a poté si ji snadno přizpůsobíte vašim potřebám. K dispozici máte předpřipravené ukázkové aplikace a Power Apps šablony, ze kterých můžete vycházet a lépe na nich pochopit, jak vytvářet složitější mobilní aplikace pro mobilní telefony a tablety.


Připojování k systémům a vytváření nových dat


Sestavování aplikací bez psaní kódu


Publikování a používání na webu a v mobilních zařízeních

S trochou zkušeností a kreativity můžete rozvíjet své vlastní aplikace od nuly. Můžete se připojit k více datovým zdrojům, můžete přidávat další složitější prvky uživatelského rozhraní a určovat pokročilejší chování aplikací. Vytvořené aplikace můžete snadno a bezpečně sdílet v rámci své organizace. Další možností je získat mobilní aplikace Power Apps z Microsoft AppSource, ve kterém naleznete stovky již vyvinutých a vyzkoušených aplikací jiných zákazníků a partnerů Microsoftu. Na AppSource můžete vyhledávat aplikace podle různých kritérií, filtrovat podle používaných zdrojů dat, podle využívaných produktů nebo podle typu použití. Microsoft AppSource je integrován v domovské stránce Microsoft Dynamics 365 a máte tak všechny dostupné aplikace neustále k dispozici.

Technologie

Vše propojte s tím, co již máte. Můžete rychle vytvářet aplikace s daty, která již máte, místně nebo v cloudu. Připravených datových zdrojů je mnoho desítek. Například:


SharePoint Online


Dynamics 365


Office 365


OneDrive


DropBox


Salesforce


Azure


Excel


Slack


SQL Server


Outlook


Brána dat